Home Izdvojeno Velikogoričanka Ema Kutlić osvojila prvo mjesto i plasman na državno natjecanje

Velikogoričanka Ema Kutlić osvojila prvo mjesto i plasman na državno natjecanje

Na natjecanju učenika srednjih strukovnih škola u disciplini frizer osvojila je gotovo maksimalne bodove

U petak, 18. ožujka održalo se Međužupanijsko izlučno natjecanje učenika srednjih strukovnih škola u disciplini frizer na kojem je sudjelovala i Ema Kutlić, učenica trećeg razreda Srednje strukovne škole Velika Gorica. Natjecanje je provedeno kroz jedan model zadatka – MODUL A u trajanju od tri sata. Ema Kutlić je opravdala svoje znanje i vještine kroz primjenu znanja o bojanju kose i tehničkoj izradi zadane frizure gdje je pokazala svoje umjetničke kapacitete.

Ostvarila je 298 bodova od maksimalnih 300 te time osvojila 1.mjesto i plasman na Državno natjecanje Worldskills Croatia 2022. koje će se održati u svibnju!

Pohvalili su je svi članovi povjerenstva, mentori, ostali učenici te ravnateljica i predsjednica povjerenstva Darinka Štampar za izuzetnu kvalitetu izrade i čistoće rada.

Emu je za natjecanje pripremala i vodila mentorica Jelena Pauk kroz svakodnevne treninge u radnom tjednu i vikendima. Sad im slijede pripreme te isti, ako ne i jači tempo u pripremi za Državno prvenstvo Worldskills Croatia 2022. inače najveći događaj Republici Hrvatskoj u obrazovanju kvalitete svjetskog nivoa.