Home Izdvojeno Velikogoričani osvojili 11 medalja na Europskom prvenstvu u powerliftingu

Velikogoričani osvojili 11 medalja na Europskom prvenstvu u powerliftingu

Članovi velikogoričkog kluba ”Spiritus Fortis” natjecali su se u Zadru na Europskom prvenstvu u powerliftingu. Među 130 natjecatelja iz svih krajeva Europe, nastupali su i Dario Dašić, Marko Huzjak, Marko Vrdoljak, Ema Jurjević i Gabrijela Žugaj. Osvojili su ukupno 11 medalja, od toga osam prvih mjesta.

Marko Vrdoljak
1.mjesto u seniorskoj kategoriji muski do 100kgSpiritus fortis powerlifting Zadar

Udruga se bavi promocijom zdravog načina života, rekreacijom, kondicijskom pripremom sportasa i uz to imaju i powerlifting klub koji ostvaruje zapažene rezultate.

-Na Državnom prvenstvu u Bjelovaru osvojili smo pet prvih mjesta i kvalificirali se na Europsko prvenstvo u Zadru. U prosincu ove godine idemo u Moskvu na Svjetsko prvenstvo gdje imamo priliku srušiti svjetski rekord.-rekao nam je Ivan Bura, predsjednik sportske Udruge ”Spiritus Fortis”. Spiritus fortis powerlifting Zadar 1