Home Rekreacija Vedrana Janjić i Jasminka Zvonar osvojile zlatne medalje na Noćnoj 10ki na...

Vedrana Janjić i Jasminka Zvonar osvojile zlatne medalje na Noćnoj 10ki na Jarunu

Velikogorički Maraton klub trenutno je na visokoj petoj poziciji lige

Prošle subote je na Jarunu održana Noćna 10ka u organizaciji Atletskog kluba Fit, kao 10. kolo Hrvatske atletske cestovne lige. Podsjećamo, Maraton klub Velika Gorica u toj ligi drži visoko peto mjesto među više od pedeset klubova.

Vedrana Janjić je na Jarunu ostvarila rezultat 46,10 minuta osvojivši ukupno šesto mjesto među 76 trkačica, treće mjesto među Hrvaticama i prvo mjesto u kategoriji Ž40. Kući je, dakle, otišla s tri medalje – finišerskom, brončanom i zlatnom. U ligi je trenutno na trećem mjestu u pojedinačnom poretku žena.

Jasminka Zvonar je s rezultatom 51,17 minuta završila utrku na 15. mjestu ženske konkurencije i kao pobjednica u kategoriji Ž50.

Marijan Malčević je 10 kilometara istrčao za 47,51 minuta, završivši kao 50. među ukupno 185 finišera, 43. među 109 muškaraca i kao 15. od 32 trkača u kategoriji M40. Berislav Devčić je do cilja došao za 55,43 minuta, osvojivši 14. mjesto (od 16 trkača) u kategoriji M50.

Za pregled kompletnih rezultata jarunske Desetke kliknite na link.