Home Izdvojeno Uspješan vikend atletičara! Zlata, srebra, bronce i najbolji osobni rekordi

Uspješan vikend atletičara! Zlata, srebra, bronce i najbolji osobni rekordi

U subotu je u Čakovcu održano treće kolo Hrvatske atletske lige – sjever

Protekle subote, 10. listopada, u Čakovcu je održano treće kolo Hrvatske atletske lige – sjever. Uz domaćina AK Međimurje, Atletska škola Maraton kluba Velika Gorica bila je najbrojnija ekipa s ukupno petnaest natjecatelja u isto toliko disciplina. Maraton klub Velika Gorica je ukupno osvojio 3 zlata, 4 srebra i 1 broncu.

Zlatne u Čakovcu bile su Tena Petračić, Ema Vuković i Nina Vuković, srebro su odnijele Livia Debelić, Iva Karlović Papak te Ivan Toma Ašić. Broncu je odnijela Lucija Sever.

Nastupao je i Borna Čeran iz AK Velika Gorica osvojivši zlato u konkurenciji mlađih juniora.

Više o kategorijama i vremenima možete pronaći na stranicama Maraton kluba Velike Gorica.

Bruno Škrinjarić oborio vlastite rekorde

Istog dana održan je srednje dugi triatlon “Zadar halftriatlon by Falkensteiner Punta Skala” u Petrčanima kod Zadra gdje je nastupio Bruno Škrinjarić. Ukupnu utrku završio je za 4:16:33, što je daleko njegovo najbolje vrijeme, popravak za više od pola sata u odnosu na dosadašnji rekord. U sve tri discipline je postavio svoja nova najbolja vremena. U ukupnom je plasmanu završio na 11. mjestu u dosta jakoj međunarodnoj konkurenciji (ukupno 5. od hrvatskih natjecatelja) i 3. u kategoriji M30.