Home Sport Udarnik se plasirao u 2.HRL (ž) Zapad

Udarnik se plasirao u 2.HRL (ž) Zapad

Udarnik je pobjedom protiv mlade ekipe Lokomotive III okončao sjajnu natjecateljsku 2014./2015. sezonu i plasirao se u 2. hrvatsku rukometnu ligu za rukometašice. Igračice trenera Igora Panadića lako su opravdale ulogu velikog favorita i konačni rezultat je od 11. minute bio izvjestan. Naime, Lokomotiva je u početku imala prednost od dva pogotka (0:2, 2:4), izjednačenje je uslijedilo u desetoj minuti, a prvo vodstvo u jedanaestoj. Nakon 8:6 (13’48”) uslijedila je serija od 5 golova za 13:6 (19’09”) i eventualne dvojbe o pobjedniku su rano otklonjene. Visoko vodstvo iz prvog poluvremena (20:9) omogućilo je dominaciju domaće ekipe i u prvih 10 minuta drugog dijela do visokih 26:11.  Iza toga trener Panadić izrotirao je sve igračice i tako omogućio Zagrepčankama da u konačnici ipak malo ublaže rezultatsku katastrofu. Kod domaćih kvartet strijelaca Anita Zrinušić, Josipa Nuić, Nikolina Kordić i Tena Krsnik, raspoložen, efikasan i drugoligaški ozbiljan. Vratarka Mia Letica mirna i pouzdana, Ana Goršeta s krila učinkovita, ostale dobre.

D.Jolić

Posljednje 22. kolo u 3.HRL(ž) Središte

ŽRK Udarnik – ŽRK Lokomotiva III 31:19 (20:9)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 60. Subota, 02.05.2015., 19:30 sati. Suci: Tin Derušek i Sandro Stojaković (oba iz Zagreba). Nadzornica: Antonija Fištrović (Karlovac).

ŽRK UDARNIK: Mia Letica, Doris Ankon, Kristina Ogulinac (vratarke), Tena Krsnik 6(2), Martina Vugrinović (cap.) 1, Valnea Vuković, Leona Pirš, Ana Goršeta 3, Sara Lovrenčić 2, Petra Vujnović, Silvija Kramarić, Nikolina Kordić 5, Josipa Nuić 6, Barbara Goršeta, Anita Zrinušić 8, Valentina Horvat. Trener: Igor Panadić.

RK LOKOMOTIVA: Matea Sertić, Lea Beličev (vratarke), Katarina Živko 1, Marija Semren, Rea Rakošević (cap.) 8(4), Paula Adamić 4, Karla Andrijanić 1, Ivana Markov 3, Katarina Curić 1, Nika Sertić, Nina Ferić 1, Martina Rajković. Trenerica: Nataša Kolega.