Home Izdvojeno Plesačice ARRK Gorica uspješno završile sezonu

Plesačice ARRK Gorica uspješno završile sezonu

Na natjecanju u Zagrebu plesačice Akrobatskog rock’n’roll kluba Gorica osvojile su dvije medalje. Zlato je osvojila formacija Super Stars u kategoriji Mini formacija 2, a broncu formacija Blackout kojima je ovo ujedno i prva medalja osvojena u novoj postavi.

Četvrtim mjestom morale su se zadovoljiti formacije Unique, Mustre i Zečići. Peto i šesto mjesto u svojim kategorijama osvojile su Iskrice i Leptirići. Djevojke iz formacije Sunčice u kategoriji Mini formacija 3 i osvojile odlično 10. mjesto za svoj debitantski nastup. Parovi Ema Pecirep i Valentino Tomić te Ivona Pasarić i Ernest Matković osvojili su 11. i 14. mjesto u kategoriji plesnih parova.

– Čestitamo svim članovima na odličnim rezultatima, kako na navedenom natjecanju tako i na ostalim postignućima tijekom cijele sezone. Pred nama je zaslužena ljetna pauza, a početak drugog dijela sezone počinje početkom 9. mjeseca kada će ujedno krenuti i upisi novih polaznika u Akrobatski rock’n’roll klub Gorica. – poručili su iz kluba.