Home Izdvojeno Plesači Vege odlični na međunarodnom natjecanju u Sarajevu

Plesači Vege odlični na međunarodnom natjecanju u Sarajevu

Već uobičajena berba medalja za goričke plesače

Plesači PK Vega za vikend su sudjelovali na međunarodnom natjecanju u akrobatskom rock ‘n’ rollu u Sarajevu na kojem se okupilo više od 600 natjecatelja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Ukrajine. Postigli su odlične rezultate.

Najbolji u kategoriji mlađih juniora 1 bili su Vita Tot i Noa Gloeš, dok su Vita Papić i Damjan Kačavenda osvojili drugo mjesto u istoj kategoriji.

Drugo mjesto osvojili su Ema Tot i Andrija Fabijančić u kategoriji starijih juniora. U seniorskoj C kategoriji drugo mjesto osvojili su Lana Papić i Fran Lončar. Ono što je zanimlivo za ovaj plesni par je to što ga čine plesači iz dva kluba – Lana iz SPK Vega i Fran iz zagrebačkog ARRK MegaRock.

Tena Vrban i Ivano Bačurin plasirali su se na treće mjesto, dok su Sara Kukla i Jakov Božičević ovo natjecanje završili na petom mjestu u kategoriji mlađih juniora 2.

Kod formacija je najbolja bila ženska juniorska formacija The King (Tonka Sertić, Karla Bačurin, Lana Papić, Petra Storić, Antonija Koleš, Vita Tot, Sara Črnjak, Dora Sertić, Ema Tot, Vita Papić, Emili Kovačević), a zlatnu medalju osvojile su i Vegice (Marta Kovačević, Julija Mijadžiković, Franka Mustapić, Rafaela Zetić) u kategoriji malih formacija 2.

Srebrnu medalju osvojila je formacija Divas (Dora Sertić, Sara Črnjak, Tonka Sertić, Petra Storić, Antonija Koleš, Emili Kovačević i Karla Bačurin) u kategoriji malih formacija 1.

Uz ove dobre uspjehe pozivaju i drugu djecu da se okušaju u ovom sportu te da im se pridruže kako bi i oni jednog dana postali uspješni sportaši. Za više informacija pretražite njihovu stranicu VEGA ili nazovite 098 95 85 999.