Home Sport Odlična igra Mladosti

Odlična igra Mladosti

Nakon dvije pobjede u prva tri kola na startu prvenstva Obrezinci su čekali na treću pobjedu sedam kola, a u međuvremenu su izgubili tri utakmice i tri puta igrali neodlučeno. Protiv bolje plasiranog i favoriziranog Rakovca Mladost je odigrala najbolju jesensku utakmicu i zasluženo trijumfirala. Domaći su u prvih 15 minuta promašili tri zicera (Kovač 9., Fisel 10. i Marić 15.) i zbog su bili ubrzo kažnjeni. Gosti su u 16. minuti preko Kobaša pogodili gredu, a dvije minute kasnije Matić ih je pogotkom s 18 metara doveo u vodstvo. Mladost je nakon učestalih napada izjednačila autogolom Crnoje, a u vodstvo je došla pogotkom kapetana Vučilovskog, koji je ubačaj Dure iz prekida udarcem glavom pospremio u mrežu.

Dilemu oko konačnog pobjednika razriješio je s dva pogotka Marijo Tadić, oba puta mu je asistirao raspoloženi Kovač. Između ta dva pogotka Duro je u 70. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio gredu. Rakovec je uspio preko Grgoića smanjti na 4:2, te je prema događanjima na terenu prošao s posve pristojnim porazom.

(DJ)

1. ŽNL Istok – 10. kolo

Mladost – Rakovec 4:2 (2:1)

Obrezina. Igralište Mladosti. Gledatelja 70. Nedjelja, 13.10.2013., 15:30 sati. Sudac: Tihomir Čunčić (Kuče). Pomoćnici: Petar Bilić (Velika Gorica) i Drago Kos (Mraclin). Strijelci: 0:1 – Matić (18.), 1:1 . Crnoja (34.-ag), 2:1 – Vučilovski (41.), 3:1 – M.Tadić (67.), 4:1 – M.Tadić (79.), 4:2 – Grgoić (84.).

MLADOST: Marko Karas, Franjo Periša (od 55. Stjepan Martinić), Marko Lucin, Martin Stanušić, Ivan Ćosić, Josip Tadić (od 86. Jakov Baškarada), Zvonko Fisel (od 82. Marko Čumpek), Anel Kovač (od 80. Matija Antolović), Dubravko Vučilovski, Ante Marić (od 64. Marijo Tadić), Ibrahim Duro. Trener: Mario Črljenec.