Home Izdvojeno ODBOJKA Split rutinski dobio Azenu

ODBOJKA Split rutinski dobio Azenu

Odigrana zaostala utakmica 11. kola u 1. Ligi za igračice

Protekli vikend je napokon odigrana zaostala utakmica 11. kola u 1. Ligi za odbojkašice. Vodeći Split je gostovao protiv Azene, a susret je odigran u dvorani Osnovne škole u Novom Čiču. Očekivala se rutinska i uvjerljiva pobjeda gošći, što se na kraju i dogodilo. Ali, vrijedi pohvaliti odličan otpor igračica Luka Bišćana. Naime, one jesu izgubile 0:3, ali su u drugom setu primorale trenutno lidera prvenstva na maksimalno trošenje snaga. Tu dionicu Splićanke su dobile sa 27:25, dok su preostala dva seta rutinski okončali u svoju korist sa 25:14 i 25:16.

Azena je ostala pretposljednja na ljestvici, ali veseli da su igračice pokazale karakter, volju i želju i ukoliko tako nastave onda nema bojazni da će ubrzo stići i pokoja pobjeda, jer gore od onoga što se prikazivale do sada, jednostavno ne mogu. Dvoboj protiv Splita nudi veliko ohrabrenje i nadu za dalje.