Home Izdvojeno Očekivana pobjeda Gorice od 4:1 protiv Istre u 33. kolu 1. HNL

Očekivana pobjeda Gorice od 4:1 protiv Istre u 33. kolu 1. HNL

Četiri pogotka u drugom dijelu za visoku pobjedu

Crni oblaci, i to ne samo u doslovnom smislu, nadvili su se nad Gradskim stadionom u Velikoj Gorici nakon prvih 45 minuta utakmice između Gorice i Istre. Naime, gosti su, iako s igračem manje, vodili i izgledalo je da se piše crni scenarij za momčad Sergeja Jakorovića. Ali, ipak su u nastavku kvaliteta, ali i višak igrača na terenu, donijeli očekivanu prevagu.

Na kraju je Gorica slavila s 4:1, a pogotke za pobjednički sastav postigli su Cherif Ndiaye, Matija Dvorneković, Lukasz Zwolinski i Musa Muhammed. Goričani su jednostavno ubacili u višu brzinu i na kraju će za sve one koji nisu gledali utakmicu izgledati da su lagano detronizirali goste. Međutim, ponovimo, Gorica je sve pogotke polučila kada je imala igrača više. Ovim trijumfom Gorica je ostala u utrci za Europskom ligom. Sada im slijedi gostovanje u Maksimiru kod Dinama, a onda možda i odlučujući dvoboj protiv Osijeka sljedeće nedjelje na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici.