Home Sport Mirjana Lučić i Sandra Paović brončane u Bratislavi

Mirjana Lučić i Sandra Paović brončane u Bratislavi

U subotu je u Bratislavi završilo 1. ekipno stolnotenisko svjetsko prvenstvo za osobe s invaliditetom. Mirjana Lučić, članica STKOI Uspona iz Velike Gorice sa Sandrom Paović osvojila je brončanu medalju izgubivši u polufinalu od Brazila 2 : 0. Brazilski par Bruna Costa Alexandra i Rauen Daniella slavile su 3:1. U pojedinačnom meču Mirjana Lučić izgubila je s 3 :0 od brončane paraolimpijke iz Ria Brune Costa Alexandre.

– Za mene je svakako ovo vrhunac sportske karijere o kojemu sam samo prije nekoliko godina mogla samo sanjati. Sandra i ja smo odlično odigrale ovaj turnir i vjerujem da ćemo na Europskom prvenstvu u Laškom se okititi novim odličjem- poručila je Mirjana Lučić.

Na ovom prvenstvu, od 17. do 20. svibnja natjecalo se 116 ekipa iz 34 zemlje. Borili su se za 11 naslova u muškoj te pet naslova u ženskoj konkurenciji.