Home Sport Kurilovec protutnjao Porečom

Kurilovec protutnjao Porečom

Kurilovec je slavio 4:1 i tako skočio na osmo mjesto

Nogometaši Kurilovca odigrali su zaostali susret 11. Kola 3. HNL Zapad i polučili su zaista veliku pobjedu. Naime, gostovali su kod Jadrana iz Poreča koji je do dolaska Kurilovčana bio na nizu od šest uzastopnih trijumfa. Međutim, uslijedilo je za njih bolno prizemljenje. Kurilovec je doslovno protutnjao Porečom i slavio s 4:1.

Sve je bilo odlučeno već poslije pola sata, nakon što su pogodili mrežu domaćina tri puta. Dva puta Luka Sedlaček i jednom Muhar. U nastavku je momčad trenera Perice Vidaka pogodila još jednom, točnije Emanuel Valenta iz jedanaesterca u 77. minuti.

Ovom pobjedom Kurilovec je skočio na osmo mjesto, baš za mjesto ispred Porečana. U sljedećoj prvenstvenoj rundi gostuju u Dugom Selu, kod šestoplasiranog sastava trećeligaškog natjecanja.