Home Sport Karate klub Velika Gorica ima šestero državnih prvaka!

Karate klub Velika Gorica ima šestero državnih prvaka!

Čak 14 članova osvojilo je medalju! Njih šestero su sada državni prvaci, dvoje viceprvaci, a još šestero osvojilo je brončano odličje

Proteklog vikenda održano je karate prvenstvo Hrvatske u borbama za uzraste do kadeta u Jastrebarskom na kojem je nastupilo 15 natjecatelja Karate kluba Velika Gorica.

“Ove godine smo se odlučili samo na nastup malo starijih natjecatelja koji prate napredan plan i program kluba trenirajući svakodnevno, tako da smo u U12 uzrastu prvog dana imali samo jednog natjecatelja, a drugog dana njih 14. Možemo reći da smo ove godine ostvarili rekordan rezultat u povijesti od kada klub nastupa na državnim prvenstvima za mlađe uzraste.”, objašnjavaju iz kluba.

Čak 14 članova osvojilo je medalju, a njih šestero su sada državni prvaci, dvoje viceprvaci, a još šestero osvojilo je brončano odličje. Od ukupno 73 kluba karate klub Velika Gorica je u ukupnom poretku završio na 5. mjestu. S ovim rezultatima su daleko najuspješniji klub drugog dana prvenstva.

Prvaci Hrvatske u borbama su postali Mia Čunčić, Vito Hulina, David Lovrinović, Nikola Huzjak, Matea Kordić i Ema Jukić.