Home Sport Karataši Centra na 12. Zagreb festu osvojili 13 medalja

Karataši Centra na 12. Zagreb festu osvojili 13 medalja

543 natjecateljica iz osam država sudjelovalo je proteklog vikenda na 12. Zagreb festu. Tradicionalno je organizirana i velika međunarodna karate priredba Zagreb Karate Fest-TOP TEN, pod geslom ‘Stop nasilju! Karate sportom protiv nasilja‘. Najbolje svjetske seniorke borile su se za novčanu nagradu od 2000 eura.

Pobjedu je izborila Jennifer Warling iz Luksemburga. U finalu je pobijedila Slovakinju Viktoriju Semanikovu s 4:0.

Natjecatelji KK „Centar“ iz Velike Gorice na Zagreb festu su osvojili 13 medalja.
Borba u velikoj konkurenciji bila je dobra provjera forme velikogoričkih karataša nakon što je u klubu došlo do promjene u trenerskom kadru. Uz dosadašnjeg trenera Danu Pečarića, treninge vode i bivši  seniorski reprezentativci i osvajači europskih medalja  Dario Svetić te Davor Mrzak koji je i trener aktualne europske prvakinje Ane Lenard.