Home Izdvojeno Gorici samo bod protiv fenjeraša Rudeša

Gorici samo bod protiv fenjeraša Rudeša

Remi momčadi Sergeja Jakirovića u Kranjčevićevoj

Odigran je prvi susret 32. kola u 1. HNL. U nekadašnjem hramu hrvatskog nogometa, na kultnom stadionu u Kranjčevićevoj ulici, Rudeš je dočekao najugodniji hit ovogodišnje sezone, momčad Gorice. U na trenutke kvalitetnoj utakmici Gorica je na kraju upisala samo bod, remiziravši za krajnjih 1:1

Jedini pogodak za Goričane pao je u 17. minuti i to iz kaznenog udarca, a za momčad Sergeja Jakirovića poentirao je povratnik u prvi sastav nakon što je zbog viška žutih kartona propustio ogled protiv Hajduka, Cherif Ndiaye. Goričani nisu uspjeli sačuvati prednost, budući je domaćin izjednačio preko Mrkonjića u 83. minuti.
Inače, bila je ovo podosta izjednačena utakmica, s nekoliko prigoda za oba sastava. Ovo je dosta veliki kiks za Goričane, a priliku za popravak imaju već u sljedećem kolu, opet u petak, 10. svibnja, kada na svojem stadionu od 16.30 dočekuje Slaven Belupo.