Home Izdvojeno FOTO VIJEST MK Velika Gorica na PH u kros trčanju

FOTO VIJEST MK Velika Gorica na PH u kros trčanju

Atletičari Maraton kluba Velika Gorica u subotu su nastupili na Prvenstvu Hrvatske u kros trčanju u Karlovcu. Uvjeti su bili dobri. Nije bilo kiše ni blata, jedino je vjetar bio jak.

U kategoriji “Limačice” na 800 metara Ema Vuković zauzela je odlično četvrto mjesto s vremenom 2:51. – Sljedeće godine to mjesto je moje! – prenosi MKVG Eminu izjavu.

U kategoriji “Starije kadetkinje” Nina Vuković, Emina sestra, zauzela je šesto mjesto na stazi od 2km s vremenom 8:04. “Seniorke” su trčale 8km, a Goričanka Jasmina Zvonar zauzela je, unatoč bolovima u lijevoj nozi, odlično četvrto mjesto s vremenom 38:34. Potpune rezultate možete pronaći ovdje.

Jedini muški predstavnik trčao je u kategoriji “Seniori”. Deset kilometara istrčao je za nešto manje od 43 minute i zauzeo deseto mjesto. Ovo mu je bila prva kros utrka. Iz MK Velika Gorica najavljuju još bolje rezultatel