Home Sport Brončana medalja za mladog karataša Centra

Brončana medalja za mladog karataša Centra

Na Prvenstvu Hrvatske za učenike i mlađe kadete, održanom 8. i 9. ožujka u sportskoj dvorani Aton u Nedelišću, karataš Centra Marin Ćosić osvojio je brončanu medalju u kategoriji A4 učenici do 42 kilograma.

Ćosić je u polufinalu izgubio sudačkim preglasavanjem, a treće mjesto i medalju osvojio je pobijedivši svog klupskog kolegu i sparing partnera Domagoja Krušića koji je, pak, osvojio peto mjesto.

Ostala dva predstavnika u toj kategoriji imala su nešto slabiji rezultat. Luka Purgar izgubio je u drugom, a Ivan Senjak u trećem kolu.

Drugog dana natjecanja boje Centra branio je Mateo Bajkuša u kategoriji C7 mlađi kadeti. Bajkuša je izgubio u prvom kolu od finaliste i ostaje bez zapaženijeg rezultata.