Home Sport Akrobatski rock and roll klub Gorica zasjao u Križu

Akrobatski rock and roll klub Gorica zasjao u Križu

S međunarodnog natjecanja u akrobatskom r’n’r u Križu, Akrobatski rock and roll klub Gorica vratio se sa šest medalja.

Zlatno odličje u kategoriji mini formacija 1 natjecale su se najstarije članice kluba, formacija „Unique“, dok je drugu zlatnu medalju osvojila formacija „Mustre“ u kategoriji ženskih juniorskih formacija.

rock1

aaU kategoriji mini formacija 2, formacija „All stars“ osvojila je srebrnu medalju, „Super Stars“ brončanu, dok je formacija „New stars“ zauzela šesto mjesto.

U finalu mini formacija 3 natjecale su se najmlađe članice kluba, formacija „Točkice“, koje su zauzele treće mjesto te „Iskrice“ koje su osvojile 6. mjesto.

rock2

Medalja srebrnog sjaja pripala je i Lauri Majić i Stjepanu Zetiću za kategoriju mlađih juniora 2. U istoj kategoriji Lana Hapač i Matija Kmetić plasirali su se u polufinale te turnir završili na 14.mjestu.

U finalu kategorije mini, Nika Kmetić i Ernest Matković osvojili su 4. mjesto.